Yorgan-Battaniye Yıkama

Kastamonu Hali Yikama, evlerinizde kullandiginiz her türlü battaniye çesidini ücretsiz servisimiz ile evinizden almaktadir ve fabrikamiza yikanmak üzere götürmektedir. Öncelikle battaniyeler ön yikama islemine tabi tutulmaktadir. Bu sayede battaniyelerinizde bulunan kir, leke gibi yabanci maddeler yumusamaktadir. Daha sonra yumusak firçalarla firçalanarak yikanan battaniyeleriniz yumusatici verilerek sikilir ve kurutma bölümümüze alinir. Hali yikama asamalarinda oldugu gibi yikama, durulama, santrifüj(sikma), kurutma ve kalite kontrol asamalarindan geçtikten sonra paketlenerek siz degerli müsterilerimize tamamen steril edilmis bir sekilde geri teslim etmekteyiz.

Yorgan-Battaniye Yıkama

Kastamonu Hali Yikama, genis hizmet anlayisiyla beraber yorganlarinizin da yikama islemini en profesyonel ve kaliteli sekilde sizlere sunmaktadir. Kirlerden ve lekelerden arindirilan , tamamen steril hale getirilen yorganlarinizi hijyenin en çok arandigi yerlerden biri olan yataklarinizda gönül rahatligiyla kullanabilmeniz saglamaktadir. Yorganlarin temizleme islemine baslamadan önçe varsa çikarilmasi zor lekeler için uygulama yapilir. Renk verme problemi varsa ayristirici kullanilir. Daha sonra makineler kullanilarak yikama islemi yapilir. Yikama isleminden sonra yorganlariniz kurutma bölümümüze alinarak kurutulmasi saglanir. Tam anlamiyla kuruyan yorganlariniz paketlenerek siz degerli müsterilerimize ücretsiz servisimiz ile ulastirilmaktadir.Kastamonu Hali Yikama temizlik üzerine uzmanlasmis bir firma olarak, battaniye ve yorganlarinizida sizlerin memnuniyeti garantisi altinda yikamaktadir.

Yorgan Yıkama

YÜN YORHAN, PAMUK YORGAN,ELYAF YORGAN, KAZ TÜYÜ YORGAN VB. YORGAN YIKAMA HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR.

Battaniye Yıkama

PELUŞ PATTANİYE, YÜN BATTANİYE, ESKİ TİP (İNCE) BATTANİYE, HACI BATTANİYESİ, ÇİFT KAT HACI BATTANİYESİ VB. BATTANİYE YIKAMA HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR