Şekerci Halı Yıkama

1993 yılında Ahmet Bahaeddin Şekerci tarafından kurulan Şekerci Halı Yıkama bölgenin ilk halı yıkama fabrikasıdır kurulduğumuz yıldan bu tarafa kesinlikle kaliteden asla ve asla ödün vermeyen bir firma olmak için elimizden gelen çabayı gösterdik ve başardığımıza inanıyoruz.

İlk zamanlar servislerimiz Kastamonu Tosya Çorum Osmancık Merzifon güzergahında servisimiz devam ederken daha sonraları sadece Kastamonu bölgesine anca yeterli olunmuştur ve bu düzende halen devam etmektedir.

Kurulduğu yıldan bugüne kadar hep yenilikçi bir firma olarak sizden kazandığımızı sizler için yatırım yaparak tamamen makinalaşmaya giderek şimdi ise tamam otomasyonlu ve Türkiye’de sayılı olan makine parkuru ile ilk sıralara çıkmış bulunmaktayız Şekerci halı yıkama ailesi olarak güven samimiyet yakınlık ve aileden biri gibi olma güvenini sağlayan ve bu gururu bizlere yaşatan tüm saygı değer müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Sevgilerle...

Şekerci Halı Yıkama

  • Halı yıkama, yerinde halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama, yorgan-battaniye yıkama, halı tamiri ve saçak yapımı gibi hizmetler ile de sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

  • 7/24 kesintisiz olarak istediğiniz zaman bize buradan ulaşabilirsiniz.

  • Online olarak buradan sipariş verebilir yada buradan ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.