Halı Yıkama

Hali yikamada uzmanlasmis ekibimiz ile Makine, El dokuma, Çin, Ipek halilariniz ve Kilimleriniz evinizden ücretsiz servisimiz ile alinarak fabrikamizda memnuniyet garantisi altinda yikanmaktadir. Tecrübemiz ve hizmet politikamiz dogrultusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayiz. Kastamonu Hali Yikama halilarinizin maddi ve manevi degerlerine firma olarak öncelikle saygi duymaktadir. Bununla beraber en kaliteli hizmeti siz degerli müsterilerimize sunmaktadir. Hizmetimiz, halilarinizin cinsine göre siniflandirilmaktadir. Bunun nedeni ise, her halinin cinsine göre farkli yikama metodu, farkli ilaçlama ve farkli uygulamaya tabii tutulmasidir. Her cins halinin kendine has bir özelligi bulunmaktadir ve bu özelligini, degerini yitirmemesi amaciyla her hali en ince ayrintisina kadar incelenir ve yikama islemine alinir. Makine, Shaggy, Isparta, Bünyan, Hereke, Ladik, Iran, Afgan, Yörük, Hint, Nepal, Çin, Ipek, Antika halilariniz ve Kilimleriniz mikroplardan, kirden ve lekelerden arindirilarak, aldiginiz ilk günkü yenilige ve parlakliga kavusturulur.

Halı Yıkamak Bir Sanattır...

Halilariniz evinizden ücretsiz servisimiz ile alinirken kaç adet hali alindigina dair, personelimiz imzali müsteri fisi takdim edilir. Daha sonra halilariniz teker teker numaralandirilir, etiketlendirilir ve her hali cinsine göre kayit altina alinir. Fabrikamiza ulasan halilariniz kirli hali bölmesine alinarak yikama asamasina baslanir. Hali yikamanin temel asamalari toz alma, yikama, durulama, sikma, kurutma, kalite kontrol ve paketlemedir. Bu asamalar halinin cinsine göre ufak farkliliklar gösterebilir.

MAKİNA HALISI, HASSAS ÖZEL VE YENİ NESİL HALI, AKRİLİK HALI, ISPARTA HALISI BÜNYAN HALISI MİLAS HALISI NEPAL HALISI LADİK HALISI İPEK HALI BAMBU HALI GİBİ HER ÇEŞİT HALI YIKAMA HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama